شرکت آریان درمان ابزار - صفحه اصلی

درباره ما:

شرکت آریان درمان ابزار به عنوان یكی از شرکت های پیشرو در زمینه واردات تجهیزات پزشکی ،بیمارستانی و رادیولوژی مورد نیاز مراکز درمانی ومراکز تصویربرداری پزشکی می باشد.


این شرکت در سال 1385 به ثبت رسید و با هدف تأمین تجهیزات پزشکی واقلام مصرفی مورد نیاز بیمارستانهاومراکز تصویر برداری در حوزه رادیولوژی فعالیت خود را آغاز نمود.

شرکت آریان درمان ابزار در راستای تحقق اهداف والای خویش، و نیز بهبود مستمر عملکرد خود و افزایش رضایتمندی و اعتماد تمامی طرف های ذینفع، اقدام به پیاده سازی سیستمهای  مدیریتی مبتنی بر استانداردهای ISO 9001:2000 و ISO 13485:2003 نموده و اصول و جهت گیری های زیر را شالوده تلاشهای خود قرار داده است و خود را در قبال دستیابی به آنها متعهد میداند:

 

   بازنگری، اصلاح و بهینه سازی فرآیندها و فعالیتهای كاری موجود در راستای بهبود مستمر عملكرد شرکت و کارمندان

   بسط و گسترش بازارهای هدف شرکت در کل کشور

   تلاش در جهت تامین و بهبود سلامت مشتری با ارائه تجهیزات پزشکی با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه

   ارتقاء سطح دانش و آگاهی مصرف کنندگان

   برنامه ریزی و اقدام در جهت شناخت بیشتر و درک کامل نیازمندیهای مشتری و الزامات قانونی

   افزایش رضایت و اطمینان مشتریان از طریق ایجاد كانالهای ارتباطی مناسب با تامین كنندگان و مشتریان

 

شرکت آریان درمان ابزار با در اختیار داشتن بیش از 30 نفر کارمند و داشتن گروه فروش و پشتیبانی علمی وفنی توانمند اكنون یكی از بزرگترین شرکت ها در عرصه تامین تجهیزات مصرفی بیمارستانهاومراکز تصویر برداری در حوزه رادیولوژی،مصرفی اتاق عمل  می باشد.

این شرکت همچنین در راستای هماهنگی هر چه بیشتر با سیاست های صنفی و حرفه ای موفق به اخذ مجوز اشتغال از سازمان انرژی اتمی ایران وشناسنامه فعالیت از اداره کل تجهیزات پزشکی ایران شده است.

شرکت آریان درمان ابزار در راستای توسعه فعالیتهای خود تاكنون مـوفق به اخذ بیش از ده نمایندگی از كمـپانی های مـعتبر و بـزرگ جـهانی شـده است كه از جـمله می توان به موارد ذیل اشاره نمود.


کمپانی Infab  آمریکا

کمپانی Maco آلمان

کمپانی Triupچین